Vsportklub

Návštěvnost: 00158346

Vsportklub, z.s. » O NÁS

Činnost Vsportklubu, z.s.

Vsportklub, z.s. - Činnost  Vsportklubu, z.s. V roce 1991 byl otevřen sportovní kroužek dětí a mládeže. Značným zájmem dětí o sportování se kroužek rozrůstal a tím dal impuls pro založení klubu.

V sport klub je spolkem, vznikl v roce 1997. Za dobu jeho existence absolvovalo sportovní tréninky, kurzy a zájezdy více jak tisíc dětí, mládeže a dospělých.

Klub se zaměřuje na tréninky dětí a mládeže, jejichž obsahem je všestranná sportovní příprava a všeobecný rozvoj pohybových dovedností. Tréninky, které se konají pravidelně v průběhu roku, nejsou zaměřeny na budoucí vrcholovou sportovní kariéru dětí a mládeže, ale pestrá tělesná cvičení jsou cíleně vedena na podporu zdravého tělesného a duševního vývoje dětí.

ZAMĚŘENÍ TRÉNINKŮ
Zimní období: míčové hry, atletická průprava a drobné pohybové hry, základy gymnastiky.
Zimní období (víkendy a týdenní soustředění): sjezdové lyžování a snowboarding.
Jarní období: základy atletiky, kolečkové brusle, míčové hry.
Letní období (týdenní kurz): cyklistika, kolečkové brusle, plavání.

Vedle toho jsou organizovány VÍKENDOVÉ A TÝDENNÍ KURY A ZÁJEZDY, kterých se mohou zúčastnit všechny věkové kategorie.

V SPORT KLUB JE AKREDITOVANÝM ZAŘÍZENÍM. Pro vybrané sporty (lyžování, snowboarding, kulturistika) jsou na základě AKREDITACE MŠMT ČR organizované kurzy, které jsou ukončeny získáním Průkazu instruktora a Osvědčením.

KLIKNUTÍM NA JEDNOTLIVÉ KOLONKY - budete vědět vše.