Vsportklub, z.s. » TÝM

PaedDr. Milan Vacík

Vsportklub, z.s. - PaedDr. Milan Vacík

Sportovní trenér, předseda Vsportklubu, z.s. a garant akreditovaných kurzů MŠMT ČR zaměřených na získání osvědčení sportovního instruktora.
Trénuje a vyučuje in-line bruslení, sportovní kulturistiku, snowboarding, lyžování, freeline skating, kiting a další sporty.
Vystudoval řadu specializací na FTVS UK - diplomovaný trenér atletiky, diplomovaný trenér kulturistiky, ústřední lektor snowboardingu, lektor, učitel a licenční trenér lyžování.

Doc. Marie Dohnalová, CSc.

Vsportklub, z.s. - Doc. Marie Dohnalová, CSc.

Trenérka dětí a mládeže. Běh na běžkách, sjezdové lyžování, cyklistika, pohybové hry dětí a mládeže.

Doc. Miloš Příbramský, CSc.

Vsportklub, z.s. - Doc. Miloš Příbramský, CSc.

Přední lyžařský expert v ČR. Je zakladatelem "České školy lyžování" a autorem lyžařských publikací u nás. Jako hlavní lektor lyžování vede ve Vsportklubu, z.s. kurzy instruktorů lyžování, na které se hlásí lyžaři z celé ČR.

Mgr. Markéta Hanzlíková

Vsportklub, z.s. - Mgr. Markéta Hanzlíková

Trenérka Vsportklubu, z.s. Věnuje se lyžování a in-line bruslení.

Mgr. Tomáš Bican

Vsportklub, z.s. - Mgr. Tomáš Bican

Trenér Vsportklubu, z.s. Věnuje se cyklistice, squashi, fitness a v zimě lyžování.