Vsportklub, z.s. »

Letní sportovní soustředění

Vážení přátelé,
nabízíme Vám rodinnou letní dovolenou s možností sportovních aktivit, které připravíme pro mládež.
Termín: 27. srpna – 31. srpen 2018
Místo: hotel Jestřábí, Černá v Pošumaví, www.hoteljestrabi.cz
Sport: cyklistika, kolečkové brusle, míčové hry, plavání, paddleboard, atletika, kulečník, stolní tenis, šipky, badminton.
Cena pro mládež do 19 let: 3000,- Kč Cena pro dospělé: 4000,- Kč
Cena zahrnuje: ubytování ve 2 – 4 lůžkových pokojích, snídaně, oběd, večeře, celodenní sportovní program.
Zahájení: 27. srpna v 8.00 hod., stravování začínáme obědem.
Ukončení: 31. srpna v 17.00 hod., stravování končíme obědem.
Přihlásit se můžete e-mailem: vsportklub@gmail.com.

Jízda na MONOSKI - 2018

Jarní prázdniny 2018

MŠMT opět udělilo Vsportklubu,z.s. akreditaci. Zájemci se mohou hlásit na sportovní kurzy určené k získání kvalifikace instruktora lyžování, instruktora snowboardingu a instruktora fitness.

Vsportklub, z.s. - MŠMT - udělení akreditace

LYŽOVÁNÍ O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH NA HOCHFICHTU - BŘEZEN 2018
11. 3.(neděle) –16. 3.(pátek) 2018

NA TENTO ZÁJEZD JE JEŠTĚ 15 VOLNÝM MÍST.

Ubytování a stravování je zajištěno na hotelu Jestřábí (Černá v Pošumaví na Lipně).
www.hoteljestrabi.cz

CENA pro mládež – platí do 19 let: 5800,- Kč (cena zahrnuje ubytování a polopenzi v hotelu Jestřábí, dopravu, 5 denní skipas v lyžařském areálu na Hochfichtu, celodenní lyžařský a snowboardový výcvik pod vedením instruktorů).

Cena pro dospělé: 3800,- Kč (ubytování a polopenze, doprava autobusem)
a 156 Euro za 5 denní skipas v celém areálu na Hochfichtu

NOVINKA – nová moderní kabinková lanovka
Hlavní přednosti nové kabinkové lanovky na Hochfichtu:
• Umístění trasy lanovky je naplánováno tak šikovně, že umožní přepravu malých dětí od dětského parku k výukovému svahu u zastřešeného pojízdného pásu
• Nejvyšší komfort: krytá a rychlá 10-ti místná kabinková lanovka, která ve všech stanicích zpomaluje
• Ochrana před mrazem a větrem, proti stávajícím lanovkám odolnější také vůči silnějšímu větru
• Bezpečná přeprava dětí a skupin v uzavřené kabině
• Bezproblémová přeprav a dětí k výukovému svahu u mezistanice a zpět
• Rozšíření rodinné sjezdovky Wenzelwiese díky demontáži stávajícího vleku
• Vybudováním nové kabinkové lanovky došlo ke zdražení skipasů.
• www.hochficht.at

LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY
Vsportklub nabízí v zimní sezóně týdenní lyžařské zájezdy na Hochfichtu.

l. zájezd: 7.1.-12.1.2018. OBSAZENO 55 míst
2. zájezd: 4.2.- 9.2.2018. OBSAZENO 53 míst
3. zájezd: 25.2.-2.3.2018. OBSAZENO 55 míst

Zájezdy jsou plně obsazeny.

SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ NA LIPNĚ - srpen 2017

Vsportklub, z.s. - SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ NA LIPNĚ - srpen 2017Letní soustředění se nám vydařilo. Nádherné počasí, bezvadné ubytování a výborná kuchyně v hotelu Jestřábí v Černé v Pošumaví.
Sportovalo se každý den - ranní rozcvičky, cyklistika, inline bruslení, paddleboard, plavání, plážový volejbal, kopaná, tenis, stolní tenis, frisbee, turistika a slackline.
Foto - GALERIE.

Vsportklub, z.s. -

JARNÍ PRÁZDNINY NA HOCHFICHTU, 5.3.-10.3.2017

První trénink na bruslích

Vsportklub, z.s. - <strong>První trénink na bruslích</strong>Fotografie - Galerie

VŠESTRANNÁ SPORTOVNÍ PŘÍPRAVA DĚTÍ.
V Sport klub přijímá nové členy, děti z 1. - 2. - 3. třídy ZŠ.
Činnost klubu je zaměřena na všestrannou sportovní přípravu dětí od věku 6 let. V trénincích se zaměřujeme na základy gymnastiky, atletiky, míčových her, in-line bruslení a v zimním období na lyžování a snowboarding.
PROSÍM O SDÍLENÍ.

SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ NA LIPNĚ -srpen 2016

Vsportklub, z.s. - <strong>SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ NA LIPNĚ -srpen 2016</strong> 21. srpna (neděle) – 26. srpna (pátek)

Soustředění se nám všem moc líbilo. Bylo krásné počasí a sportovalo se po celý den : ranní rozcvičky - výborná snídaně - dopolední tréninky (atletika, slack lane, míčové hry, odpoledne - kolečkové brusle a kolo, navečer - paddleboard a bohatá večeře.

Další fotografie jsou v GALERII.

Letní soustředění na Lipně srpen 2016

LYŽAŘSKÝ ZÁJEZD NA HOCHFICHTU 21. 2. – 26. 2. 2016

Vsportklub, z.s. - <strong>LYŽAŘSKÝ ZÁJEZD NA HOCHFICHTU  21. 2. – 26. 2. 2016 </strong>

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ na Lipně

Vsportklub, z.s. -

16. 8. - 21. 8. 2015 proběhlo sportovní soustředění na Lipně v Černé v Pošumaví, hotel Jestřábí. Soustředění se vydařilo, přálo nám pěkné počasí a sportovalo se od rána do večera. Vítězný pohár si odvezl Honzík Větrovec - BLAHOPŘEJEME.

Ostatní fotografie nejdete v Galerii

V jednotlivých sportech můžete zhlédnout VIDEA